Go Back Up
komp-03

super promocja

Mnożymy market
place'y

Potrzebujesz usług wsparcia sprzedaży na Amazon albo Allegro? Kup teraz i odbierz niesamowite bonusy, dzięki którym twoja sprzedaż wystrzeli w górę!
Next Section


buy-box-offers

Promocja Multimarketplace

Weź udział w promocji

Zostaw nam kontakt do siebie, wybierz warianty promocji, z których chcesz skorzystać i mnóż marketplace'y!

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW

Mnożymy marketplace'y

Wybierz swój wariant

Do każdego dodajemy bezpłatną obsługę konta na eMAG i Kaufland Global Marketplace.

Dla nowych klientów

Amazon, eMAG, Kaufland & Content Only 30% taniej

Przy zakupie usługi wsparcia sprzedaży na Amazon dla Brandów, otrzymasz 3-miesięczną bezpłatną obsługę eMAG i Kaufland Global Marketplace do wykorzystania przez 6 miesięcy. Dodatkowo możesz skorzystać ze zniżki 30% na usługi Content Only.

Dla nowych klientów

Amazon, eMAG, Kaufland & Platforma Nethansa przez 6 miesięcy za darmo

Przy zakupie usługi wsparcia sprzedaży na Amazon, otrzymasz 3-miesięczną bezpłatną obsługę eMAG i Kaufland Global Marketplace do wykorzystania przez 6 miesięcy. Dodatkowo możesz skorzystać z Platformy Nethansa przez 6 miesięcy za darmo.

Platforma Nethansa to system do dynamic pricingu na Amazon i Kaufland Global Marketplace, który umożliwia automatyczne zarządzanie tysiącami produktów.

Dla stałych i nowych klientów

Allegro 30% taniej & eMAG

Kup usługi wsparcia sprzedaży na Allegro i zapłać za nie aż 30% mniej. Dodatkowo otrzymasz od nas 3-miesięczną obsługę eMAG bezpłatnie, do wykorzystania przez 6 miesięcy.

Dla stałych i nowych klientów

Content Only 30% taniej

Kup usługi Content Only i zapłać za wybrane kreacje na marketplace 30% taniej. Rabat możesz wykorzystać jednorazowo do końca roku kalendarzowego.

allegro-img-buy

Amazon & Allegro

Pełna obsługa

Jesteśmy zweryfikowanym partnerem Amazon, Allegro, eMAG i Kaufland Global Marketplace. Z nami możesz liczyć na kreowanie i kompleksowe wdrożenie indywidualnej strategii sprzedażowej. Obsłużymy cały proces sprzedaży: od rejestracji konta, przez jego obsługę i monitoring statystyk, po obsługę kupujących we właściwym dla nich języku.

Wspieramy twoją sprzedaż poprzez:

  • doradztwo strategiczne i analizę potencjału sprzedażowego,
  • bieżącą obsługę konta i obsługę kupujących w 9 europejskich językach z gwarancją odpowiedzi w 24h,
  • monitorowanie konta sprzedażowego oraz reakcję na ewentualne blokady.
aut_dashboard

Platforma Nethansa

Dynamic pricing i automatyzacja

Platforma Nethansa to zaawansowany system do dynamic pricingu na marketplace’ach dla sprzedawców z aktywnym kontem sprzedażowym na Amazon lub Kaufland.de.

System nieustannie porównuje ceny produktów i pokazuje, jak wypadasz na tle konkurencji. Następnie, wylicza i aktualizuje cenę sprzedaży na taką, dzięki której zarobisz najwięcej. Oto dynamic pricing w praktyce.

Sukces jest bliżej niż myślisz:

  • osiągaj maksimum zysku z każdej transakcji,
  • automatycznie zarządzaj tysiącami zamówień,
  • łatwo zintegruj się z innymi systemami.

Content Only

Treści, które sprzedają

Pokażemy twoje produkty tak, by klient chciał je kupić.

Tworzymy treści, które zwracają uwagę klientów na Amazon, Allegro, eMAG i Kaufland Global Marketplace. Zapewnimy twoim ofertom większą ekspozycję i konwersję na wybranym marketplacie. Postaw na A+ Content, Brand Store, infografiki, zdjęcia produktowe, copywriting i tłumaczenia. Pracujemy w 9 europejskich językach, m.in. polskim, angielskim, niemieckim i francuskim.